Instagram Facebook Pinterest Ulubione

Realizacje

Dom prywatny w Londynie

Wyprodukowaliśmy płyty betonowe na indywidualne zamówienie dla klienta z Londynu. Wszystkie płyty mają naturalny, jasnoszary kolor (Mist) i dwa rodzaje powierzchni - gładką (Silk) na podłodze oraz porowatą (Rough) na ścianach, suficie i na kominku.

więcej

Wybór Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska wybrała do swojego domu płyty betonowe naszej produkcji. Płyty o porowatej powierzchni w ciemnoszarym kolorze, Rough Typhoon, znajdują się na ścianie w pokoju dziennym oraz na obudowie kominka.

więcej

Mieszkanie prywatne w Warszawie

Prezentujemy realizację w mieszkaniu prywatnym w Warszawie. Jedna ściana w sypialni została obłożona płytami z betonu architektonicznego Gap Sandblast 60x60 cm w kolorze Classic Blue wg Pantone.

więcej

Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego

Na zlecenie Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego wykonaliśmy i dostarczyliśmy przestrzenne prefabrykaty elewacyjne z betonu GRC.

więcej

Bulwary nad Bzurą

W ramach rewitalizacji nabrzeża Bzury w Sochaczewie wyprodukowaliśmy betonowe trybuny i schody. Wszystkie elementy występują w naturalnym, jasnoszarym kolorze betonu. Ich łączna powierzchnia wynosi 600 m2.

więcej

Metro Warszawskie

Dnia 15 września 2019 roku zostały oddane do użytku trzy stacje II linii metra: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy oraz Trocka. We wszystkich trzech znajdują się okładziny betonowe naszej produkcji.

więcej

Marina Mokotów II

Nasze betonowe, wielkogabarytowe donice, wykonane na zamówienie, możecie zobaczyć na warszawskiej inwestycji Marina Mokotów II.

więcej

Cascade Residence

Na patio warszawskiej inwestycji Cascade Residence znajdują się betonowe donice naszej produkcji.

więcej

Na huśtawce

Donice betonowe, blaty, siedziska, płyty wykonane na zamówienie.

więcej

Ogród Klienta, Anglia

Płyty betonowe w formacie 120x120, stopnice i podkonstrukcja stalowa do schodów

więcej

Wyników na stronę

Artykuły

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności